+86-531-88269098sdbddz@126.com

رده محصول

شاندونگ Baodian الکترونیک شرکت فناوری، با مسئولیت محدود


اضافه کنید: Lingang اقتصادی منطقه، Yaoqiang مرکز شهر، Licheng منطقه، شهر Jinan، چین


تماس با: Mr.Ding، کتی وانگ


تلفن تماس: + 86-531-88269098


تلفن همراه: + 86-18653171155

+ 86-13256160656


فکس: + 86-531-88269098


پست الکترونیک: sdbddz@126.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ماشین آلات آب سرد چگونه

آب یخ، تنها یک بخش کوچک به هوا و فشار دستگاه قالب گیری تزریق - در واقع، یک قالب یک مبدل حرارتی، گرما از ذوب شدن پلاستیک به داخل قالب، و سپس در قالب توسط گردش خون ثابت خنک کننده متوسط گذشت قالب. همانطور که همه ما می دانیم، قالب چرخه پلاستیک، بخش بزرگی از سرد، قالب چرخه گاهی اوقات پلاستیک بیش از 80٪، تا زمان خنک کننده را به حداقل کاملا ضروری است. به عنوان مثال، یک جفت از قالب چرخه طول می کشد 20 ثانیه، مانند آب خنک کننده برج خنک کننده با آب چیلر به جای آب سرد تولید می کند، می توان آن را به 16 ثانیه کاهش می یابد. با وجود هزینه های اولیه برای انتخاب چیلر با بالاتر مجهز است، اما آن را می توانید عملکرد با 20 درصد برای یک مدت طولانی افزایش یافته است، در تولید، می تواند دستاوردهای بزرگ است. بنابراین، چگونه به را انتخاب کنید انرژی آب؟ از بالا ما می توانید مطمئن شوید، و گرمای ویژه مواد قالب ریزی و سازه، دمای ذوب، وزن، و درجه حرارت در انتشار محصول. Q = WxCx TXS: انرژی آب یخ مرگ مورد نیاز به صورت زیر محاسبه

نوع: Q به آب یخ و انرژی مورد نیاز کیلو کالری / ساعت؛

W پلاستیکی وزن مواد اولیه کیلوگرم / ساعت؛

C گرمای خاص مواد اولیه پلاستیک کیلوکالری / کیلوگرم ℃ است.

T دمای ذوب و اختلاف دما از عرضه محصول ج (جدول) است.

S عامل ایمنی (به طور کلی 1.35-2.0)، هنگامی که یک بازی تک، به طور کلی مقادیر کوچکتر را انتخاب کنید، و هنگامی که یک دستگاه آب سرد و مسابقه مرد هنگامی که ارزش های بزرگ، مانند انتخاب دستگاه آب نوع باد خنک کننده خنک کننده، بازدید کنندگان نیز باید به درستی انتخاب شده است.

به عنوان مثال: یک جفت از تولید قالب از محصولات PP، تولید است که در مورد 50kg در هر ساعت، چقدر خنک کننده مورد نیاز برای درخواست؟ چه مقدار آب باید با ماشین به مناسب مجهز شده است؟

Q = 50 × 0.48 × 200 × 1.35 = 6480 (کیلو کالری / ساعت)؛

نیاز 6480kcal / h ظرفیت در ساعت می چیلرهای روابط عمومی در فرآیند استفاده خنک کننده، دشوار است برای به دست آوردن یک مجموعه کامل از داده ها. از سال بسیاری از ما برنامه ریزی، حمایت از تجربه فروش، T = 200، و آن را یکی از بسیاری از محصولات استفاده می شود معمولا پس از سال ها میانگین آماری است.

اگر قالب با چسب گرم در جاده ها، چسب گرم نیز باید به انرژی محاسبات سرد، جاده چسب به طور معمول داغ در واحد KW پیوست، زمانی که واحد باید به یک کیلو کالری / ثانیه، 1KW = 860kcal / ساعت تبدیل شده است. اگر کارخانه تامین آب کافی، دمای پایین تر، هزینه های پایین تر، شما ممکن است یک ماشین آب سرد نیاز ندارد، این است که معمولا عملی مگر اینکه کارخانه در دمای پایین از دریاچه است. یکی دیگر از استفاده از آب چاه عمیق از شهرستان برای پاسخگویی به نیازهای دما و جریان است، اما اغلب هزینه های بسیار بالا است. دستگاه شما می توانید از این روش استفاده کنید، اما برای کارخانه ها، این غیر واقعی است.


یک جفت: یخ تفاوت دمای آب

بعدی: نه